Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd.

dobra jakość Miernik wody Woltman na sprzedaż
dobra jakość Miernik wody Woltman na sprzedaż
Najlepsi przyjaciele, nasz naprawdę zaufany partner, który pomaga nam rozwiązać problem, poprawić efektywność, stworzyć wartość.

—— Pan Ryes

Znamy się od wielu lat, zawsze mamy za sobą najsilniejsze wsparcie.

—— Pan Muhammad

Im Online Czat teraz

Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd.

1 2 3 4
Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd. Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd. Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd. Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Przepływam
Ilość pracowników : 400~500
Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000
Rok założenia : 1966
pc Export : 80% - 90%
Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd, firma oparta na technice. Koncentrujemy się na wdrożeniu, instalacji i systemie zarządzania inteligentnymi pomiarami i inteligentnymi sieciami we wszystkich sektorach użyteczności publicznej, w tym między innymi wody, ciepła, gazu i elektryczności.

Aby dostosować się do globalnych trendów w zakresie ochrony środowiska oraz chińskiej polityki rządu, Chiny postawiły na pierwszym miejscu aplikację zielonej energii i OOŚ. Robimy najlepszy wkład w rządową politykę oszczędności energii.

Kładziemy nacisk na centralny system klimatyzacji, system dystrybucji energii w wydzielonych obszarach, zastosowanie zielonej energii w budynkach komercyjnych, miejskie zaopatrzenie w wodę / gaz / ciepło, monitorowanie odprowadzania ścieków i wiele innych zastosowań przemysłowych. Przestrzegaj zasady "niskowęglowej energii, buduj przyszłość", dążymy do rozwiązania, aby jak najlepiej wykorzystać zasoby naturalne, poprawić efektywność energetyczną, zmniejszyć zużycie energii. Dzięki większej ilości energii odnawialnej, rozsądnej technice magazynowania energii i zminimalizowaniu zapotrzebowania na energię pomagamy naszym klientom w budowie inteligentnej sieci energetycznej o niskiej emisji dwutlenku węgla. Zbuduj zoptymalizowany system zaopatrzenia w energię elektryczną, ciepło, wodę i gaz oraz zapotrzebowanie, aby w końcu zrealizować system energetyczny LOW to ZERO.

W ciągu kilkudziesięciu lat projektujemy i produkujemy kompletny zestaw produktów związanych z energią: centralna klimatyzacja ze zmienną wentylacją i wentylacja w niskiej temperaturze, elastyczna klimatyzacja centralna, kondensator chłodniczy, AMR / AMI, produkty pomiarowe i poziomowe.

Szczegóły kontaktu
Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Yuan

Tel: 86-21-67627650

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)